„ Fachowiec dla Seniora”

„ Fachowiec dla Seniora” wznawia swoją działalność od 20 listopada 2023 r. W ramach Programu „Fachowiec dla Seniora” lokalni Seniorzy legitymujący się Łomżyńską Kartą Seniora oraz osoby z niepełnosprawnością będą mieli okazję  korzystać z usług fachowców w drobnych naprawach usterek w swoich mieszkaniach. 

Zadbają o nie Uczestnicy Centrum Integracji Społecznej w Łomży w ramach reintegracji społecznej i zawodowej. 

W Projekcie skorzystać będzie można z takich usług  jak naprawa Cieknącego kranu, zepsutej klamki,  zawiasów w meblach, niedomykających się mebli, wymiany wkładki w zamku, poprawy szczelności okien, zawieszenie lustra, wymiany żarówki i innych drobnych napraw, których Seniorzy i osoby z niepełnosprawnością nie są w stanie wykonać samodzielnie lub przy pomocy osób najbliższych z otoczenia. Osoby pracujące przy Projekcie posiadają odpowiednie kwalifikacje i uprawnienia do świadczenia tego rodzaju usług i nie będą pobierać za nie żadnych opłat. Projekt Fachowiec dla Seniora jest bezpłatny. Należy Pamiętać, że aby skorzystać z usług konieczne jest posiadanie Łomżyńskiej Karty Seniora lub ważne orzeczenie o niepełnosprawności. 

W celu zgłoszenia potrzeby wykonania usługi należy zgłosić się osobiście do Centrum Integracji Społecznej w Łomży na ul. Dworna 13, zadzwonić pod numer 602-720-666 lub 602-720-633, wysłać e-mail  cislomza@onet.pl

Skip to content