Rejonizacja

Przyjmowanie klientów w Miejskim Ośrodku Pomocy Społecznej przez pracowników socjalnych - od poniedziałku do piątku w godz. 8:00-10:00.
W sprawach dotyczących uzyskania pomocy klienci mogą zgłaszać się do kierownika działu pracy środowiskowej; specjalisty pracy socjalnej mgr Małgorzaty Kułaga
/ tel. 216-42-60,216-40-88 w 38 /; w godzinach pracy ośrodka. Ze względu na fakt, że pracownik socjalny ma przydzielony rejon swojego działania, poniżej przedstawieni są pracownicy ośrodka ze wskazanym obszarem miasta / poszczególne ulice/ na którym prowadzą swoją pracę.


Dział Pracy Środowiskowej - ulice w rejonach   alfabetycznie

3 Maja

Ewa Archacka

33 Pułku Piechoty

Grażyna Newlacil

Akacjowa

Grażyna Newlacil

Akademicka

mgr Edyta Jankowska

Aleja Legionów

Edyta Bączek

Bartnicza

Hanna Dąbrowska

Bawełniana

Grażyna Newlacil

Bema

Leokadia Chojnowska

Bernatowicza

Anna Sulkowska

Beztroska

Hanna Dąbrowska

Bliska

Hanna Dąbrowska

Boczna

Hanna Dąbrowska

Bohaterów Monte Cassino

Artur Konopka

Broniewskiego

mgr Magdalena Zaremba

Browarna

Grażyna Newlacil

Brzozowa

Grażyna Newlacil

Bukowa

Grażyna Newlacil

Cegielniana

Hanna Dąbrowska

Chabrowa

Grażyna Newlacil

Chętnika

Aleksandra Chojnowska

Chopina

mgr Monika Malesa

Cicha

mgr Anna Sulkowska

Ciborowskiego

Anna Lewandowska

Cisowa

Grażyna Newlacil

Curie-Skłodowskiej

mgr Anna Dzieniszewska

Dębowa

Grażyna Newlacil

Długa

mgr Monika Popławska

Dmowskiego

mgr Ewa Truskolaska

Dworna

Mgm Sylwia Sobieska

Fabryczna

Emilia Brulińska

Farna

Monika  Chaberek

Giełczyńska

mgr Małgorzata Borzymowska

Glogera

Anna Lewandowska

Głogowa

Grażyna Newlacil

Górna

Hanna Dąbrowska

Grabowa

Grażyna Newlacil

Harcerska

Artur Konopka

Jana z Kolna

Grażyna Newlacil

Jasna

Hanna Dąbrowska

Jatkowa

Alina Maszkowska

Jaworowa

Grażyna Newlacil

Jednaczewska

mgr Małgorzata Borzymowska

Jesionowa

Grażyna Newlacil

Jodłowa

Grażyna Newlacil

Kaktusowa

Grażyna Newlacil

Kalinowa

Grażyna Newlacil

Kaliwody

Grażyna Newlacil

Kamienna

Edyta Bączek

Kanalna

mgr Ewa Truskolaska

Kapucyńska

mgr Justyna Taraszkowska

Kasztanowa

Grażyna Newlacil

Kasztelańska

mgr Magdalena Zaremba

Kazańska

Helena Dębowska

Kaznodziejska

Edyta Bączek

Kierzkowa

mgr Anna Sulkowska

Klonowa

Grażyna Newlacil

Kolibrowa

Grażyna Newlacil

Kolegialna

mgr Emilia Kowalska

Kołłątaja

mgr Monika Malesa

Konstytucji 3 Maja

mgr Magdalena  Kalinowska

Kopernika

Grażyna Newlacil

Korczaka

mgr Małgorzata Borzymowska

Kraska Duża

Grażyna Newlacil

Kraska Mała

Grażyna Newlacil

Kręta

Hanna Dąbrowska

Krótka

mgr Magdalena  Kalinowska

Krucza

Grażyna Newlacil

Krzywa

mgr Beata Ekstowic

Krzywe Koło

Hanna Dąbrowska

Ks. Anny

mgr Aleksandra Chojnowska

Księcia Janusza nr parzyste

Ewa Archacka

Księcia Janusza nr nieparzyste

mgr Magdalena Zaremba

Księżycowa

Hanna Dąbrowska

Kurpiowska

mgr Małgorzata Borzymowska

Kwadratowa

mgr Małgorzata Borzymowska

Kwiatowa

Grażyna Newlacil

Leśna

Hanna Dąbrowska

Leszczynowa

Grażyna Newlacil

Lipowa

mgr Małgorzata Borzymowska

Lniarska

Grażyna Newlacil

Łagody

mgr Beata Ekstowicz

Łagodna

mgr Magdalena Zaremba

Łączna

mgr Beata Ekstowicz

Łąkowa

Anna Lewandowska

Łukasinskiego

mgr Małgorzata Borzymowska

Makowa

Grażyna Newlacil

Malinowa

Hanna Dąbrowska

Małachowskiego

Monika  Chaberek

Marynarska

Hanna Dąbrowska

Mazowiecka

Hanna Dąbrowska

Meblowa

Beata Karpińska

Mickiewicza

mgr Monika Malesa

Miła

Hanna Dąbrowska

Modrzewiowa

Grażyna Newlacil

Moniuszki

Leokadia Chojnowska

Nadnarwiańska

mgr Justyna Taraszkowska

Niemcewicza

mgr Anna Sulkowska

Nowa

mgr Monika Popławska

Nowogrodzka

Anna Lewandowska

Nowoprojektowana

Hanna Dąbrowska 

Obrońców Łomży

Hanna Dąbrowska

Ogrodowa

mgr Magdalena Zaremba

Ośrodek Pomocy Bezdomnym

mgr Sylwia Sobieska

Partyzantów

Hanna Dąbrowska

Pawia

Grażyna Newlacil

Piaski

Grażyna Newlacil

Piaskowa

mgr Małgorzata Borzymowska

Piękna

Edyta Bączek

Piłsudskiego

mgr Beata Ekstowicz

Piwna

mgr Beata Ekstowicz

Plac Niepodległości

Hanna Dąbrowska

Plac Pocztowy

Ewa Archacka

Pocztarska

mgr Edyta Jankowska

Podleśna

Grażyna Newlacil

Pogodna

Hanna Dąbrowska

Polna

Hanna Dąbrowska

Poprzeczna

Hanna Dąbrowska

Polowa od nr 20

Halina Cieślik

Polowa do nr 19

mgr Anna Dzieniszewska

Poznańska

mgr Edyta Jankowska

Projektowana

Monika  Chaberek

Promienna

Hanna Dąbrowska

Prusa

mgr Anna Dzieniszewska

Przyjaźni

Hanna Dąbrowska

Przykoszarowa

mgr Anna Sulkowska

Przytulna

Hanna Dąbrowska

Pułaskiego

mgr Małgorzata Borzymowska

Radziecka

mgr Małgorzata Borzymowska

Raginisa

mgr Aleksandra Chojnowska

Reymonta

Leokadia Chojnowska

Różana

Grażyna Newlacil

Rybaki

Anna Lewandowska

Rycerska

mgr Monika Popławska

Rządowa

Monika  Chaberek

Rzemieślnicza

mgr Grażyna Kania 

Sadowa

Monika  Chaberek

Senatorska

mgr Edyta Jankowska

Sienkiewicza

mgr Magdalena Zaremba

Sikorskiego

mgr Małgorzata Kułaga

Słowackiego

mgr Emilia Kowalska

Słowikowa

Anna Lewandowska

Sosnowa

Grażyna Newlacil

Spacerowa

Hanna Dąbrowska

Spokojna

Grażyna Newlacil

Spółdzielcza

Teresa Deptuła-Lewandowska

Stacha Konwy

mgr Justyna Taraszkowska

Staffa

mgr Justyna Taraszkowska

Stara

Hanna Dąbrowska

Stary Rynek

mgr Małgorzata Borzymowska

Staszica

Hanna Dąbrowska

Strażacka

Hanna Dąbrowska

Strusia

Grażyna Newlacil

Strzelców Kurpiowskich

Helena Dębowska

Studencka

Grażyna Newlacil

Sybiraków

Teresa Deptuła-Lewandowska

Szczęśliwa

Hanna Dąbrowska

Szeroka

Hanna Dąbrowska

Szkolna

mgr Justyna Taraszkowska

Szmaragdowa

Teresa Deptuła-Lewandowska

Szosa Zambrowska bez nr 8

Hanna Dąbrowska

Szosa Zambrowska 8

Grażyna Newlacil

Szosa do Mężenina

Hanna Dąbrowska

Śniadeckiego 30

Teresa Deptuła-Lewandowska

Śniadeckiego bez nr 30

Katarzyna Klama

Świerkowa

Grażyna Newlacil

Talesa z Miletu

Hanna Dąbrowska

Towarowa

Hanna Dąbrowska

Uśmiechu

Hanna Dąbrowska

Wąska

Hanna Dąbrowska

Wesoła

mgr Beata Ekstowicz

Wesołowskiego

Grażyna Newlacil

Wiązowa

Grażyna Newlacil

Wiejska

mgr Ewa Truskolaska

Winiarskiego

Hanna Dąbrowska

Witosa

mgr Anna Sulkowska

Włókiennicza

Grażyna Newlacil

Wojska Polskiego

Beata Karpińska

Woziwodzka

mgr Małgorzata Borzymowska

Wyszyńskiego

Ewa Archacka

Wyzwolenia

Grażyna Newlacil

Zamiejska

mgr Beata Ekstowicz

Zatylna

Monika  Chaberek

Zawady Przedmieście

Hanna Dąbrowska

Zawadzka

Hanna Dąbrowska

Zdrojowa

mgr Justyna Taraszkowska

Zielna

Grażyna Newlacil

Zielona

mgr Magdalena Zaremba

Zjazd

mgr Emilia Kowalska

Żabia

Hanna Dąbrowska

Żeromskiego

mgr Aleksandra Chojnowska

Żwirki i Wigury

mgr Anna Dzieniszewska